Rozchodový obřad

Přejete si vědomě a na hlubší úrovni uzavřít předchozí vztah rozchodovým obřadem?

  • Ukončili jste předchozí vztah a přesto se Vám nedaří otevřít se novému životu?
  • Partner/ka se s Vámi rozešel/a a Vy nechápete proč? Stále na to myslíte a nedokážete tak tento příběh pustit a vydat se novým směrem?
  • Máte za sebou rozchod, ale spory mezi Vámi jako bývalými partnery neustaly? Trpíte tím Vy oba i děti?

Průvodkyně Empatea Michaela Fajnorová o rozchodovém obřadu:

"Svatební obřad, který představuje zpečetění partnerského vztahu, vzájemné blízkosti a lásky, je ve společnosti velmi tradičně a dlouze zakotven. Je s ním spojena řada zvyků a tradic, symbolů a také typických barev. Ve štěstí prožitý obřad stojí na začátku společné cesty, dodává mimo jiné sílu, odvahu a také oporu těch, kteří se s námi obřadu účastní.

Skutečnost, že se mohou cesty partnerů rozejít stojí na opačném konci tohoto příběhu. Ukončení společného soužití je automaticky spojeno s velkou emoční zátěží, zásadní a náročnou životní změnou, nutnými právně administrativními požadavky a zvýšenými finančními náklady. I opačný konec příběhu si však zaslouží svůj obřad, důstojné ukončení, odpuštění, poděkování, poodstoupení... Pro nový začátek... 

To, s jakou energií opustíme partnerské soužití, má velký vliv na kvalitu a svobodu našich dalších kroků... Slib, kterým jsou partneři vázáni a který si při svatebním obřadu dobrovolně dali, se nerozpustí společně s rozsudkem soudu o rozvodu manželství. Stále je daný a čeká, až jej partneři v rámci obřadu vzájemně uvolní, narovnají a propustí.

Vztah a blízkost, která mezi vámi byla, není potřeba zničit ani zapomenout, jen přeměnit, v úctu a vzájemný respekt, lidskost. To, co již není živé a neplyne, je třeba ukončit a poděkovat, aby byla novému a živému uvolněna cesta. 

Budu vám průvodcem, s úctou a pokorou se přiblížím k vašemu jedinečnému příběhu, abych mohla obřad připravit na míru přímo pro vás."

Komu je naše služba určena?


Partnerům, kteří:

  • se vědomě a dobrovolně rozhodli ukončit svůj vztah
  • si jsou vědomi svého podílu zodpovědnosti na všem, čím si spolu prošli a nespatřují jeden v druhém pouze viníka

Jednotlivcům, kteří:

  • chtějí vědomě a na hlubší úrovni uzavřít svůj předchozí vztah, přestože se obřadu neúčastní druhý partner

Empatea Vám nabízí:

  • individuálně na míru připravený rozchodový obřad, který je v souladu s Vašimi představami a Vašim nastavením
  • empatický přístup, úctu a pokoru k Vašemu jedinečnému příběhu
  • setkání každého z Vás s průvodkyní před samotným obřadem, aby došlo k upřesnění toho, co je pro Vás důležité (co byste chtěli prožít, sdělit si a zároveň si i odnést, jaká je Vaše představa místa obřadu, organizace dne, přítomnosti rodiny nebo přátel, zajištění občerstvení apod.)

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Máte otázky?

Napište nám Váš dotaz, rádi Vám ho obratem zodpovíme...