Služby

Podpora partnerských vztahů 

Potřebujete-li probrat Vaši současnou vztahovou situaci, pomoct se v ní zorientovat a najít řešení nevyhovujícího stavu? 

Pomoc ve vztahové krizi

Dostal se Váš partnerský vztah do vážnější a trvalejší krize, kterou sami nedokážete vyřešit? Často se hádáte a nerozumíte jeden druhému? Služba je poskytována manželům či partnerům, a to společně i jednotlivě, kteří se ve společném vztahu necítí spokojeně a kteří mají zájem tuto situaci aktivně řešit.  

Rozvod či rozchod

Rozhodli jste se, že ve svém partnerském vztahu již nebudete pokračovat a že svůj vztah ukončíte rozvodem/rozchodem? Provedeme Vás tímto nelehkým obdobím tak, aby byl pro Vás a Vaši rodinu co nejšetrnější.

Úprava vztahů po rozchodu

Potřebujete po rozchodu nastavit či upravit způsob dalšího vzájemného fungování a komunikace? Chcete zrevidovat Vaši dohodu o péči o dítě?

Vědomé uzavření předchozího vztahu

Nedaří se Vám odpoutat od předešlého vztahu? Trápíte se kvůli rozpadu vztahu? Rozchodový obřad Vám pomůže uzavřít předchozí vztah a získat tím prostor pro kvalitní začátek nového vztahu nebo nové životní etapy.

První setkání se zapsaným mediátorem

Nařídil Vám soud či OSPOD první setkání se zapsaným mediátorem? Rádi Vás seznámíme s procesem mediace jako alternativním řešením sporů.

Naše služby jsou určené Vám, je-li pro Vás důležité:


  • vyřešit partnerskou nesnáz, krizi vztahu, rozchod nebo rozvod smírnou cestou, efektivně, konstruktivně a s respektem
  • zachovat v rámci rodiny nebo partnerství zdravé mezilidské vztahy
  • aktivně se při krizi či rozpadu partnerství podílet na hledání společné dohody
  • najít nové cesty při řešení Vaší vztahové situace, neboť prostředky dosud používané nepřinesly výsledky